email icon

Make-up artist a úspěšná podnikatelka Marie Novotná z Třebíče. V oboru se pohybuje víc jak 10 let.

V roce 2006 otevřela své vlastní Studio Maja, kde si každá žena může dopřát zasloužený relax, být opečovávána a nechat si od profesionálů podtrhnout a zvýraznit svou přirozenou krásu.

Vizážistika se Marii stala velkým koníčkem. Díky svému citu pro krásu a píli se po boku významných českých vizážistů účastnila mnoha prestižních akcí v Brně a v Praze, jako jsou módní přehlídky našich předních návrhářů Beaty Rajské, Petra Kaloudy nebo Kláry Nademlýnské, Styl a Kabo aj.

V současné době externě spolupracuje s kosmetickými firmami, pro které školí jejich nové kosmetičky a vizážistky.

Jednou z jejich činností, kterou se zabývá již od roku 2009, je také organizování akreditovaných rekvalifikačních kurzů pro obory vizážistika, kosmetika, kadeřnictví, masáže, pedikúra nebo manikúra.

V letošním roce získala Marie licenci od Ministerstva zdravotnictví ČR, díky níž má právo jako autorizovaná osoba organizovat a provádět zkoušky z příslušné profesní kvalifikace a vydávat o tom zákonem stanovená osvědčení.

rekvalifikujtese

MARIE NOVOTNÁ

Autorizovaná osoba pro profesní kvalifikace Pedikérka a nehtová designérka, Manikérka a nehtová designérka, Vizážistka a Kosmetička.

Více o mně
rekvalifikujtese adresa

MANOV s.r.o.
IČO: 02363755
Na Chvalce 2049/11, Horní Počernice, 193 00 Praha

rekvalifikujtese provozovna

Provozovna

Tkalcovská 36/16
67401 Třebíč

Spojte se s námi